top of page
profile-icon-png-898.png

Tatiana Matwijów
HR Business Partner

Anna is a fantastic coach - attentive, listening to the interlocutor, empathetic. She uses a variety of tools to properly set specific work goals and support a client in achieving them. She knows how to stimulate a client to use own potential more fully and give him confidence in success. Wise, experienced, easily inspires confidence. In addition, a wonderful, warm person who is not afraid to call a spade a spade in order to stimulate the client to take responsibility for changes in his life.

profile-icon-png-898.png

Barbara Kowalik-Kamińska
HR Director

profile-icon-png-898.png

Oktawia Auguścik
Brand Manager, Loreal

I had an opportunity to work with Anna in Tchibo. It was a really fantastic experience for me because it was my first time to work with personal coach. Anna is a very good listener, has a great intuition and use a lot of tailor made tools which help to bring out someone’s potential. She knows how to talk with people to open them, understand strengthens and weakness to work on right things which will be necessary in further career development. I strongly recommend to work with Anna :)

profile-icon-png-898.png

Małgorzata Osowska

Z Anią pracuję od kilku miesięcy. Pomogła mi ustalić mój własny indywidualny cel rozwojowy, nie tylko wsłuchując się moje potrzeby, ale także pomagając mi je sobie urefleksyjnić i wyartykułować. W momencie, kiedy się do niej zwracałam, wiedziałam tylko, że potrzebuję zmiany. Za bezcenne uważam jej otwarte, humanistyczne podejście, dokładanie starań, by cel coachingu był realny, dopasowany do osoby oraz rozwiązywał trudności, a nie je przesuwał. Stosuje bogate instrumentarium metod i narzędzi, które są są wciągające, nieoczywiste, zapraszają do podróży w głąb siebie. Dzięki nim lepiej poznałam swoje mocne i słabe strony oraz zrozumiałam, w jakim typie organizacji mogłabym się poczuć dobrze i szczęśliwie. Spotkania z Anią na długo pozostaną w mojej pamięci, podczas każdego dowiadywałam się nowych rzeczy o sobie, wzmacniałam swoje poczucie własnej wartości, nabierałam sił do zmiany. To była nie tylko praca, ale i wiele przyjemności. Polecam pracę z Anią każdej osobie, która szuka w pracy szczęścia i samospełnienia! 

bottom of page