top of page
Smiling Portrait

Anna Ewer

Jestem coachem realizujacym Life&Business coaching dla klientów indywidualnych i biznesowych. Posiadam certyfikat wydany przez International Coaching Community. Aktualnie uczę się w brytyjskiej The Coaching Academy.

Z wykształcenia jestem socjologiem Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyłam także studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej, z Zarządzania Polityką Personalną.

 

Zanim rozpoczęłam pracę „na własną rękę” jako coach, przez wiele lat pełniłam rolę Dyrektora Personalnego w dużych, międzynarodowych organizacjach, gdzie odpowiadałam za politykę HR, w tym tworzenie i wdrażanie systemów, praktyk wspierających strategię biznesową. Realizowałam procesy łączenia spółek w aspekcie polityki personalnej, w tym wyłanianie kadry menadżerskiej, budowanie systemów motywacyjnych i programów Talent Management. Jednym z kluczowych obszarów, którym wówczas się zajmowałam był coaching kadry menadżerskiej. W naturalny sposób, w każdej organizacji wchodziłam w rolę coacha wewnętrznego. Uczestniczenie w procesie zmian, rozwoju, podejmowania decyzji przez moich wewnętrznych klientów coachingowych dawało mi mnóstwo satysfakcji i już wtedy wiedziałam, że to jest obszar, którym chcę się zajmować zawodowo.

 

W roku 2019 podjęłam decyzję o odejściu z korporacji i rozpoczęciu pracy na „własny rachunek” jako Life&Business coach. Decyzja nie była łatwa, bo praca dla organizacji to, między innymi bezpieczeństwo finansowe, przynależność do zespołu, realizowanie projektów na dużą skalę i też, przywileje związane ze stanowiskiem menadżerskim. Ja jednak uznałam, że posiadam już wystarczająco duże doświadczenie zawodowe i, co nie mniej ważne, dojrzałość życiową i osobistą, by móc być partnerem dla moich klientów na ich drodze do wprowadzania zmian, podejmowania trudnych decyzji, mierzenia się z wyzwaniami, tak w życiu osobistym i zawodowym.

bottom of page